Az Előzetes Döntések Napja

Videó: Az Előzetes Döntések Napja

Videó: Az izraeli kém (The Spy) 1. évad magyar szinkronos előzetes (trailer) 2024, Március
Anonim

A mezőnyt három csoportra lehet osztani: A 49-esek és a Mistral-férfiak számára a játékok éppen egy futammal kezdődtek. A lézerek és az európaiak négy, a Mistral nők pedig három futamot végeztek. Látnak enyhe trendeket, de még nem mondhatják le a versenyt. Az utolsó csoport versenyeinek több mint a fele mögött hat verseny van. Aki nem szerepel az érem rangsorában a mai nap után, annak rossz kártyái vannak.

Az első csoportba tartozik a szörfös Toni Wilhelm (26. hely), valamint Marcus Baur és Max Groy a 49er-ben. A Kiel duó a nyitó versenyen a kilencedik helyet szerezte meg (a versenyző kizárása után), és tegnap elégedett volt a feltételekkel. A jogorvoslati kérelmet, amelyet két sajtóhajó akadályozása miatt tettek, tegnap elutasították, de ma az eljárás újbóli megindítására pályáznak. Richard Slater, az Amerika Kupa csapatának Alinghi szabályszakértője, aki tanácsot ad a német csapatnak, érvelési papírt készített. "Reméljük, hogy javasolni tudjuk a zsűrinek, hogy Marcus és Max két-három helyet veszítettek e kampány eredményeként" - mondta Jochen Schümann, a csapat főnöke. "A háború szempontjából döntő az a helyzet, amikor a 49-esek a kereszt után a lefelé vezető folyosóra esnek, meghatározó lehet a háború szempontjából." Baur és Groy hét helyet veszített ezen a szakaszon, de mivel korábban tizedikek voltak, és a célig visszavitorláztak erre a helyre, a zsűri nem láthatta, hogyan kellett volna elveszíteniük helyeket a hátrány miatt. "Vicces, hogy a zsűri azt találta, hogy a szervezők hibát követtek el, amikor túlságosan beengedték a sajtóhajókat a pályára, hogy beavatkozhassanak csapatunkba, de aztán nem vontak le következtetéseket ebből. Nem akartak egy példa. "- mondja Schümann. Három verseny van a programban a 49-esek számára.

A második csoport nagyon csalódott volt. PetrNiemann négy futam után a kilencedik lett. A Berlinert a németek egyik biztonságos éremjelöltjének tartották. "Rettenetesen csalódott" - mondta a csapatfőnök. "Tegnap viszonylag jól vitorlázott, anélkül, hogy végül behozta volna az aratást. A hatodik és a hetedik helyért folytatott harcban elvesztette az összképet." Számukra most arról van szó, hogy vagyonuk szerint hajózzanak, hogy utolérjék a csúcsot.

A reményt, miszerint a szörfös Amelie Lux megvédheti Sydney-ből az ezüstérmét, el kell temetni három verseny és az összesített 18. hely után. "Az volt a benyomásom, hogy rájött, hogy nehéz lesz egy éremmel" - számolt be Schümann a német táborból. "Ez fordulópont volt számára tegnap, túljutott a mélypontján, a nyomás megszűnt, most már könnyedén hajózhatott."

A 470-es évek eredményei olyanok voltak, mint az időjárás változékony. Ma hetedik és nyolcadik versenyüket hajózzák. Stefanie Rothweiler és MonikLeu (10.) számára ma eldől, hogy beavatkozhatnak-e még az éremharcba. Schümann azt javasolta, hogy tartsák meg idegeiket és konzervatívan hajózzanak. Nem hisz az extrém találatokban vagy a kezdeti agresszivitásban, kombinálva a korai kezdés kockázatával: Nem lehet hirtelen előidézni a győzelmeket, csak azt hajózhatja, amit az elmúlt négy évben vitorlázott. kipróbálni és megtenni, amit maga is remélhet mások hibáiban.

Lucas Zellmer és Felix Krabbe számára elment az éremvonat a 470 férfiban. Összességében a 14. helyen csak a legjobb tízbe kerülésért küzdenek.

Ugyanez vonatkozik a finn vitorlázóra, Michael Fellmannra, aki tizenkettedik, és nehezen fogja elérni azt a célt, amelyet kitűzött magának a legjobb nyolc közé.

A mai nap nagyon fontos lesz Kristin Wagner adószolgálat "Bayern-Express" című műve számára. A hármas, amely az ifjúságiak között az egyik kedvenc, ötödik. "Meg kell tennie a kezét az éremnek, hogy megmaradjon az esélye" - mondta Schümann.

Ma enyhe és közepes tengeri szél várható, amely lehetővé teszi az összes versenyt.